ТР оештыру чаралары тәртибе

2021 елның 22 сентябре, чәршәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы Дәүләт Киңәшчесе М.Ш. Шәймиевның 2021 елда "Адымнар-белемгә һәм татулыкка юл" полилингваль комплекслар челтәрен үстерүгә аерым өлеш керткән катнашучылар белән очрашуы "Яңарыш" республика фонды Глебов О.В.
"KAZAN DIGITAL WEEK – 2021" халыкара форумында катнашучылар хөрмәтенә Татарстан Республикасы Хөкүмәте исеменнән тантаналы кабул итү мәҗлесе. ТР Премьер-министры А.В. Песошин катнаша. ТР Цифрлы үсеш министрлыгы Огородников А.И.
10:00"Татмедиа" РА Г. Тукай ис.Татар дәүләт филармониясенең яңа 84 нче концерт сезонын ачу кысаларында уздырыла торган чараларга багышланган матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
11:00Казан ш. Россия Федерациясе Президенты Администрациясе Җитәкчесенең беренче урынбасары Сергей Владиленович Кириенконың Студентлар клублары илкүләм лигасының Бөтенроссия слеты кысаларында "Вакыйгалар горизонтлары"панель дискуссиясендә катнашуы (онлайн) ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
18:30Салих Сәйдәш ис. ДЗКЗ "La Primavera" Казан камера оркестрының 33 нче концерт сезонын ачу. ТР Мәдәният министрлыгы Низамова Л.Г.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе