ТР оештыру чаралары тәртибе

2021 елның 23 июне, чәршәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
ТР Җир мөнәсәбәтләре министрлыгы Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгында дәүләт хезмәткәрләре һәм муниципаль хезмәткәрләр стажировкасы Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы, К(И)ФУ Белов А.Н.
10:00"Татмедиа" РА Балалар имгәнүләрен профилактикалауга багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
16:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) "Россия 1" телеканалында "Вести" программасын алып баручы Эрнест Мацкявичюсның укыту семинары Татмедиа Сәлимгәрәев А.С.
18:00Казан ш. «Әйдә, ШаяРТ» КВН Татар лигасы финалы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе