ТР оештыру чаралары тәртибе

2021 елның 14 апреле, чәршәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы Муниципаль хезмәткәрләренең Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгында стажировкасы К(И)ФУ, ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы Белов А.Н.
"Башкару дисциплинасының торышы һәм үтәлеш нәтиҗәләре турында" дәүләт хакимиятенең башкарма органнары Идарәгә дәүләт биреме халыкның тормыш сыйфатын бәяләү индикаторлары буенча 2020 ел нәтиҗәләре буенча аларның эшчәнлегенең нәтиҗәлелеге турында". Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин. ТР Икътисадый министрлыгы, ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Гараев Р.Р., Гайнетдинов Р.В., Лебедева Н.А., Огородников А.И., Бәдриев И.Ф.
10:00КДТА Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Торак сәясәте һәм инфрастуктур үсеш комитетының һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Торак сәясәте һәм инфрастуктур үсеш комитеты каршындагы Экспертлар советының уртак утырышы ТР Дәүләт Советы Тыгин А.В.
12:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Видеоконференция режимында Балигъ булмаганнар эшләре һәм аларның хокукларын яклау буенча республика комиссиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Л.Р.Фазлыева уздыра. ТР Мәгариф министрлыгы Фазлыева Л.Р.
14:00Тарифлар буенча ТР дәүләт комитеты Тарифлар буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты Идарәсе утырышы Тарифлар буенча ТР дәүләт комитеты Гайнетдинов Р.В.
14:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Экология, табигатьтән файдалану, агросәнәгать һәм азык-төлек сәясәте комитетының һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Экология, табигатьтән файдалану, агросәнәгать һәм азык-төлек сәясәте комитеты каршындагы Экспертлар советының уртак утырышы ТР Дәүләт Советы Хамаев А.К.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе