ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 10 августы, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. Гыйльманов Р.В.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановта киңәшмә. Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
Казан ш. Сәләтле балалар өчен XXVI Республика юнәлешле «Биосфера» лагерь-мәктәбе ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
К(И)ФУ Дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләрнең һөнәри һәм шәхси компетенцияләрен үстерү буенча кыска сроклы тренинглар К(И)ФУ Белов А.Н.
“2020-2025 елларга һәм 2030 елга кадәр чорга Татарстан Республикасы мәдәниятен үстерү стратегиясе турында” Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин уздыра. ТР Мәдәният министрлыгы Низамова Л.Г.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның урып-җыю кампаниясе һәм дәүләт программаларын гамәлгә ашыру барышы белән танышу максатларында Бөгелмә, Ютазы муниципаль районнарына эш сәфәре ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы, ТР Төзелеш министрлыгы, ТР Яшьләр министрлыгы, ТР Мәгариф министрлыгы Гарипов И.М., Сибгатуллин И.Н., Фишман-Бекмамбетова Н.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. ТР дәүләт Советы Идиатуллин А.Р.
"Профессор А.Ф. Агафонов исемендәге республика клиник йогышлы авырулар сырхауханәсе" ДАСУнең яңа корпусын ачу (икенче чиратын).РФ Сәламәтлек саклау министры Михаил Альбертович Мурашко, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р., Габдерәшитов Б.Р.
08:00Кама Тамагы штб Кама Тамагы муниципаль районы Советы утырышы Кама Тамагы муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00"Татмедиа" РА «Татарстан Республикасында агымдагы санитар-эпидемиологик ситуация» темасына матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
11:00Татарстан Республикасы Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә Татарстан Республикасы Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе