ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 9 июле, пәнҗешәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
К(И)ФУ Дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләрнең һөнәри һәм шәхси компетенцияләрен үстерү буенча кыска сроклы тренинглар К(И)ФУ Белов А.Н.
Видеоконференция режимында "Иннополис Университеты" ЮБнең КАБО Күзәтүчеләр советы утырышы. Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисе урынбасары Дмитрий Николаевич Чернышенко уздыра. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. "Иннополис Университеты" ЮБнең КАБО Шәйхетдинов Р.А., Савельев И.Л., Терентьев А.М., Нәфыйгин А.И., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисе урынбасары Дмитрий Николаевич Чернышенко белән очрашуы "Иннополис Университеты" ЮБнең КАБО Савельев И.Л., Нәфиыйгин А.И., Габдерәшитов Б.Р.
10:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
11:00Архив эше буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләр архивлары башлыклары белән эшне оештыру мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә Архив эше буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты Габдрахманова Г.З.
14:00ТР Төзелеш министрлыгы 2020-2021 елгы җылылык бирү чорына әзерлек буенча видеоконференция режимында республика штабы утырышы ТР Төзелеш министрлыгы Сибгатуллин И.Н.
15:00Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы «Яңа коронавирус инфекциясе таралуга бәйле рәвештә вәзгыять начараю шартларында Татарстан Республикасы икътисадының тотрыклы үсешен тәэмин итү буенча чаралар планын гамәлгә ашыру турында» Татарстан Республикасы шәһәр округлары һәм муниципаль районнары катнашында видеоконференция режимында киңәшмә. Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы Гайнетдинов Р.В.
20:30

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе