ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 24 марты, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
«Татнефть» ГАҖ Директорлар советы утырышы. Директорлар советы рәисе, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. «Татнефть» ГАҖ Сабиров Р.К.
«Татнефтехиминвест-холдинг» ААҖ Директорлар советы утырышы. Директорлар советы рәисе, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. «Татнефтехиминвест-холдинг» ААҖ Сабиров Р.К.
10:00ТР Яшьләр министрлыгы «Террорчылык идеологиясенә аеруча бирешүчән яшьләр белән дәүләт яшьләр сәясәте өлкәсендә профилактик эшне оештыру» темасына видеоконференция режимында киңәшмә ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:00"Татмедиа" РА Бөтендөнья туберкулезга каршы көрәш көненә багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
13:00ТРМК утыршлар залы (3 нче кат) Татарстан Республикасын үстерүгә зур өлеш керткән Татарстан Республикасының күренекле эшлеклеләре истәлеген мәңгеләштерү мәсьәләләре буенча ведомствоара комиссия утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Л.Р.Фазлыева уздыра. ТР Мәдәният министрлыгы Низамова Л.Г.
14:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
14:00ТР Хезмәт министрлыгы «Россия Федерациясе субъектларында 65 яшьлек һәм аннан да өлкәнрәк, шул исәптән авылда яшәүче Россия Федерациясе гражданнарына медик-социаль хезмәтләр күрсәтүгә җәлеп итү буенча сынау проектын гамәлгә ашыру турында» 27.12.2019 №1915 Россия Федерациясе Хөкүмәте карарын гамәлгә ашыру мәсьәләсе буенча Чаллы шәһәре һәм Әлмәт муниципаль районы сәламәтлек саклау учреждениеләре белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнар һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
15:00ТР ҮСК Территориаль сайлау комиссияләре белән Татарстан Республикасы Үзәк сайлау комиссиясе утырышы ТР ҮСК Гарипов И.М.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе