ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 16 сентябре, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Казан ш. "СКБ балалар өчен гомуми белем оешмасының иң яшы педагогы" грантына дәгъвага конкурсның көндезге этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Финляндия, Хельсинки ш. Каты коммуналь калдыклар өлкәсендә тәҗрибә өйрәнү өчен Татарстан Республикасы делегациясенең Финляндия Республикасына, Хельсинки шәһәренә эш сәфәре ТР Экология министрлыгы, ТР ИҮА, ТРның Финляниядәге Тулы вәкаләтле вәкиллеге Фәсхетдинов М.Г.
"Хәзинә" галереясы "О любви говорю тебе, мой народ…" (рәсем сәнгате) Фәрит Вәлиуллинның 60 еллыгына шәхси күргәзмәсе ТР Мәдәният министрлыгы Кондратьева Е.А.
"Федераль казначылыкта эчке контрольне һәм эчке аудитны оештыру: контроль һәм аудиторлык чараларын гамәлгә ашыруның яңа форматы" темасына Федераль казначылык территориаль органнарының бөтенроссия киңәшмәсе. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин катнаша. Федераль казначылыкның ТР буенча идарәсе Гайнетдинов Р.В.
КИ(Ф)У Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары КИ(Ф)У Белов А.Н.
Казан ш. "Иң яхшы методист" һәм "Безнең яңа укытучы" грантларына дәгъвага конкурс сынаулары ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Мәскәү теплотехника институты" корпорациясе" АҖ генераль конструкторы, РФА академигы Юрий Семенович Соломонов белән очрашуы. ТР Сәнәгать министрлыгы, "Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ Сабиров Р.К., Габдерәшитов Б.Р.
09:00
09:00Актаныш авылы Актаныш муниципаль районы Советы утырышы Актаныш муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00ТР имтиханнар уздыру пунктлары Рус теле буенча дәүләт йомгак аттестациясенең өстәмә резерв чоры (БДИ) ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
16:00Казан ш. Россия Федерациясе санитария-эпидемиология хезмәте төзелү көненә тантана. ТР буенча Роспотребнадзор идарәсе Шакирова Г.Р.
18:30Салих Сәйдәш ис. ДЗКЗ «Европа-Азия» халыкара яңа музыка фестивале ТР Мәдәният министрлыгы Кондратьева Е.А.
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе