ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 28 июне, җомга

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
"Татарстан – Новый век. Татарстан – яңа гасыр" республика иҗтимагый хәрәкәтенең 20 еллыгына багышланган конференция. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе, "Татарстан – Новый век. Татарстан – яңа гасыр" республика иҗтимагый хәрәкәтенең Югары советы рәисе Фәрит Мөхәммәтшин уздыра. "Татарстан – Новый век. Татарстан – яңа гасыр" республика иҗтимагый хәрәкәте Хәсәнов М.С.
Чаллы ш. Түбән Кама ГЭСының №1 гидроагрегатын эксплуатациягә тапшыруның 40 еллыгына багышланган тантаналы чара ТР Сәнәгать министрлыгы, "Татэнерго" АҖ Фәсхиев Г.Н.
08:00Казан ш. «Заман укытучысына – заман технологияләре» темасына мәгариф һәм фән хезмәткәрләренең республика август киңәшмәсе секциясе ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
08:30Казан ш. «Татарстан Республикасында тәрбия системасы: традицияләр һзаман өндәүләре» темасына мәгариф һәм фән хезмәткәрләренең республика август киңәшмәсе секциясе ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
09:00Чаллы ш. Тукай муниципаль районы Советы утырышы Тукай муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Казан ш. Федераль ветеринария һәм фитосанитария күзәтчелеге хезмәте нең территориаль идарәләре җитәкчеләре һәм эшчәнлекнең төп юнәлешләре буенча федераль дәүләт бюджет учреждениеләре директорлары белән киңәшмә. Федераль ветеринария һәм фитосанитария күзәтчелеге хезмәте җитәкчесе Сергей Алексеевич Данкверт уздыра. ТР буенча Роспотребнадзор идарәсе, ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы Мостафин А.Р.
10:00ТР имтиханнар уздыру пунктлары Химия, тарих, туган әдәбият, география, рус әдәбияты буенча (резерв) ГДИның төп чоры ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
10:00ТР имтиханнар уздыру пунктлары Чит телләр (язма), җәмгыять белеме буенча (резерв) БДИның төп чоры ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
13:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
14:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Экология, табигатьтән файдалану, агросәнәгать һәм азык-төлек сәясәте комитеты утырышы ТР Дәүләт Советы Һадиев Т.Г.
15:00Казан ш. «Нәсел тамгалары тарихы» күргәзмәсе ТР Дәүләт архивы Кондратьева Е.А.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе