ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 22 мае, чәршәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
«Сетевая компания» ААҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин уздыра. «Сетевая компания» ААҖ Фәсхиев Г.Н.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Кытай Халык Республикасы Дәүләт Советы әгъзасы, КПК ҮК Ван Юн әфәнде белән очрашуы. ТР Сәнәгать министрлыгы Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов исеменнән Кытай Халык Республикасы Дәүләт Советы әгъзасы, КПК ҮК Ван Юн әфәнде хөрмәтенә кабул итү мәҗлесе ТР Мәдәният министрлыгы Ситдыйков М.М., Габдерәшитов Б.Р.
Кече нефть компанияләре җитәкчеләре белән түбәндәге мәсьәлә буенча киңәшмә: "2019 елның I кварталында Татарстан Республикасы кече нефть компанияләренең эш йомгаклары һәм киләчәккә бурычлары турында". Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. ТР Сәнәгать министрлыгы, "Нефтеконсорциум" ЯАҖ Сабиров Р.К.
«Татнефть» ГАҖ Директорлар советы утырышы. Директорлар советы рәисе, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. «Татнефть» ГАҖ Сабиров Р.
08:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Татарстан Республикасы дәүләт телләре турында Татарстан Республикасы законнарын гамәлгә ашыру мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхеразыев уздыра. ТР Юстиция министрлыгы Гревцов А.Б.
09:00Бөгелмә муниципаль районы Җирле үзидарәнең актуаль мәсьәләләре буенча Татарстан Республикасы җирлекләре башлыклары өчен зона семинар-киңәшмә ТР МБ Советы Гарипов И.М.
09:30ТР ҮСК Татарстан Республикасы Үзәк сайлау комиссиясе утырышы. ТР ҮСК Гарипов И.М.
10:00Әгерҗе ш. Әгерҗе муниципаль районы Советы утырышы Әгерҗе муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00"Татмедиа" РА «Архитектура мирасы-2019» халыкара катнашуда II бөтенроссия фестиваленә багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
11:00ТР Дәүләт Советы «Татарстан Республикасында хокук бозуларнны профилактикалау турында» 2017 елның 11 гыйнварындагы № 3-ТРЗ Татарстан Республикасы Законын мониторинглау нәтиҗәләре турында» темасына Татарстан Республикасы Дәүләт Советының законнарны мониторинглау һәм хокук куллану практикасы буенча комиссиясенең киңәйтелгән утырышы ТР Дәүләт Советы Камалтынов Ю.З.
13:00"Татмедиа" РА «Татарстан Республикасында ТКХ өлкәсендә иҗтимагый тикшереп торуның биш еллыгы: йомгаклар һәм перспективалар» темасына матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
13:00ТКДҮ «Төбәкара клиник-диагностика үзәге» дәүләт автономияле сәламәтлек саклау учреждениесе белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
14:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
14:00ПГАФКСиТ Мәктәп укучыларының фәннәр буенча бөтенроссия, республика олимпиадаларында җиңүчеләрне хөрмәтләү тантанасы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
17:00Салих Сәйдәш ис. ДЗКЗ «Ак сирень» С. Рахманинов исемендәге халыкара фестивале ТР Мәдәният министрлыгы Кондратьева Е.А.
20:30

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе