ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 17 апреле, чәршәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов җитәкчелегендәге Татарстан Республикасы делегациясенең Башкортостан Республикасына эш сәфәре ТР Сәнәгать министрлыгы, ТР мМәдәният министрлыгы Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
ТР муниципаль берәмлекләре Балалар һәм яшьләр өчен бөтенроссия финанс грамоталыгы атналыгы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Haier компаниясенең Россиядәге вәкиллеге башлыгы Людмила Сергеевна Романова белән очрашуы ТР Сәнәгать министрлыгы, ТР Икътисад министрлыгы, ТР ИҮА Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Башкортостан Республикасы, Уфа шәһәре Башкортостан Республикасында Татарстан Республикасы көннәре ТР Мәдәният министрлыгы Кондратьева Е.А.
08:00Биек Тау т/ю ст. бистәсе Биектау муниципаль районы Советы утырышы Биектау муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
09:30ТР муниципаль берәмлекләре 2018 ел йомгаклары буенча Татарстан Республикасы административ үзәкләре булмаган шәһәр тибындагы бистә нигезендә төзелгән авыл җирлекләре һәм шәһәр җирлекләре грантларын алуга республика конкурсына йомгак ясау һәм җиңүчеләрне билгеләү буенча оештыру комитеты утырышы "Татарстан Республикасы Муниципаль берәмлекләр советы" ассоциациясе, ТР Икътисад министрлыгы Гарипов И.М.
10:00
10:00Чистай ш. Чистай муниципаль районы Советы утырышы Чистай муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
13:00ТМДҮ «Төбәкара клиник-диагностика үзәге» дәүләт автономияле сәламәтлек саклау учреждениесе белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
14:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы «Медик-социаль экспертиза бюросы белән хезмәттәшлек мәсьәләләре» темасына муниципаль берәмлекләр вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
15:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы «Татарстан Республикасы сәламәтлек саклау учреждениеләреләрендә медицина ярдәмен оештыру» муниципаль берәмлекләр вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
15:00Казан ш. Татарстан Республикасында хокукый ярдәм көне ТРда Кеше хоуклары буенча вәкаләтле вәкил Бәдриев И.Ф.
18:30Салих Сәйдәш ЗДКЗ «Рахлин сезоннары» IX халыкара фестивале ТР Мәдәният министрлыгы Кондратьева Е.А.
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе