ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 17 гыйнвары, пәнҗешәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
2018 елдагы эшчәнлек йомгаклары һәм 2019 елга бурычлар буенча Татарстан Республикасы Прокуратурасы коллегиясенең киңәйтелгән утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Прокуратурасы Галиев И.Ш., Габдерәшитов Б.Р.
11:00"Казан ярминкәсе" КҮ Балаларга өстәмә бирү системасын үстерү мәсьәләләре буенча республика киңәшмәсе ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
18:30Салих Сәйдәш ис. ДЗКЗ «Орган янында гыйнвар кичәләре» халыкара фестивале. Орган музыкасы концерты. Петер Дикке (Германия) ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе