ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 16 гыйнвары, чәршәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
ТР Мәгариф министрлыгы Татарстан Республикасы гомуми белем оешмалары укучылары арасында инглиз теле буенча «Олимпка юл» республика олимпиадасының йомгаклау этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
ТР Мәгариф министрлыгы Тарих буенча мәктәп укучыларының бөтенроссия олимпиадасының төбәк этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
"Россия һәм дөнья: илкүләм үсеш максатлары һәм глобаль трендлар" Х Гайдар форумы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Икътисад министрлыгы ТР Финанс министрлыгы ТР Төзелеш министрлыгы ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы ТР ИҮА Нәфыйгин А.И., Гыйматдинов Р.Р., Савельев И.Л.
10:00Кремль ур., 16 2018 елда эш йомгаклары һәм 2019 елга бурычлар буенча Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы коллегиясенең киңәйтелгән утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К.Нигъмәтуллин катнаша. ТР Юстиция министрлыгы Гревцов А.Б.
13:00ТКДҮ «Төбәкара клиник-диагностика үзәге» дәүләт автономияле сәламәтлек саклау учреждениесе белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
18:30Г.Тукай ис. ТДФ «The Beatles глазами звезд московского блюза» концерты ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р.
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе