ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 19 ноябре, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
«Волга» яшьләр үзәге «Иделем Акчарлагы» яшь язучылар конкурсы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
Ракета гаскәрләре һәм артиллерия көне ТР Хәрби комиссары С.Н. Погодинның ММЧДа котлавы
ТР мәгариф оешмалары Мәктәп укучыларының гомуми белем фәннәреннән республика һәм бөтенроссия олимпиадаларының муниципаль этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
"Мирас" су комплексын ачу. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Спорт министрлыгы Савельев И.Л., Гарипов И.М., Шакирова Г.Р
Халыкны эш белән тәэмин итү үзәкләре Эш бирүче көннәре, вакансияләрнең мини-ярминкәләре һәм ярминкәләре ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф
К(И)ФУ "Авыл җирлекләре башлыклары эшчәнлегенең актуаль мәсьәләләре" программасы буенча авыл җирлекләре башлыклары квалификациясен арттыру К(И)ФУ Белов А.Н., Гарипов И.М.
"Алнас" зводының 40 еллык юбилее тантансы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Сәнәгать министрлыгы Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
XII Яшь белгечләрнең дипломатик семинары (Горчаков фонды) ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
Видеоконференцэлемтә режимында "Бердәм Россия" БСП Югары Советы Бюросы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. Терентьев А.М., Огородников А.И.
Бишенче чакырылыш Татарстан Республикасы Дәүләт Советының кырык өченче утырышы ТРДС Аппараты Маврина Л.Н.
09:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, "Халык контроле" Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
11:00Балык Бистәсе штп Балык Бистәсе мунициципаль районы Советы утырышы Балык Бистәсе мунициципаль районы Советы Гарипов И.М.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Ведомство буйсынуындагы учреждениеләр җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
14:00"Татмедиа" РА Онкология авыруларына каршы көрәшкә багышланган матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
14:00Мамадыш ш. Мамадыш мунициципаль районы Советы утырышы Мамадыш мунициципаль районы Советы Гарипов И.М.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе