ТР оештыру чаралары тәртибе

2018 елның 20 октябре, шимбә

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановта киңәшмә Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
Гамәлгә ашырыла торган инвестицион проектлар кысаларында объектлар төзү һәм реконструкцияләү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. ТР Төзелеш министрлыгы ТР Элемтә министрлыгы Сибгатуллин И.Н.
Хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. Шәфыйгуллин А.Р.
09:00ТР Мәгариф министрлыгы Рус телендә белем алучы мәктәпләрнең рус телле төркемнәре укучылары өчен татар теле буенча мәктәп укучыларының республика олимпиадасының мәктәп этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
14:00Казан ш. «УРАМ» урам мәдәниятләре фестивале ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
17:00Салих Сәйдәш ис. ДЗКЗ София Гобәйдуллина ис. заманча музыка «Concordia» VIII халыкара фестивален ачу ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р
18:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе