ТР оештыру чаралары тәртибе

2021 елның 20 сентябре, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
Республика балалар китапханәсе Татар балалар шагыйре Әзһәр Габидиның тууына 90 ел тулуга багышланган китап күргәзмәсе ТР Мәдәният министрлыгы, Республика балалар китапханәсе Низамова Л.Г.
Казан ТЮЗ «NEXT буыны» бөтенроссия балалар театры коллективлары фестивален уздыру ТР Мәдәният министрлыгы, Казан ТЮЗ Низамова Л.Г.
10:00"Татмедиа" РА “2021-2022 уку елында фәннәр олимпиадасының мәктәп этабын оештыру һәм уздыру турында” матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
13:00Бердәм мәгълүмат үзәге Татарстан Республикасы Үзәк сайлау комиссиясе рәисе Кондратьев Андрей Станиславович катнашында тавыш бирүнең алдан йомгаклары һәм Россия Федерациясе буенча чагыштырма анализ турында матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА, ТР ҮСК
14:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
15:30
16:00ТРМК утырышлар залы (8 нче кат) Видеоконференция режимында «КАМАЗ» ГАҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин катнаша. ТР Сәнәгать министрлыгы, "КАМАЗ" ГАҖ Фәсхиев Г.Н.
18:30Казан ш. К.Тинчурин исемендәге Х халыкара заманча милли драматургия театр фестивален ябу. Д. Даниловның «СЕРЕЖА бик ... " спектаклен күрсәтү. Константинов ис. Рус академия драма театры (Йошкар-Ола шәһәре). ТР Мәдәният министрлыгы Низамова Л.Г.
18:30
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе