ТР оештыру чаралары тәртибе

2021 елның 22 июне, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
ТР муниципаль берәмлекләре «Хәтер шәме» бөтенроссия гамәле ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Вьетнам Социалистик Республикасының Екатеринбур шәһәрендәге Генераль консулы Динь Ван Донг әфәнде белән очрашуы ТР Сәнәгать министрлыгы Бакиров Г.Т., Габдерәшитов Б.Р.
Хәтер һәм кайгы көне – Бөек Ватан сугышы башланган көн (1941 ел) ТР муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыкларының ММЧда мөрәҗәгатьләре
09:00Гимнастика үзәге «Нәфис гимнастика» спорт төре буенча 2021 елгы V Россия яшьләр (яшүсмерләр) спартакиадасының җәйге спорт ярышлары финалы РФ Спорт министрлыгы, ТР Спорт министрлыгы, ТР Нәфис гимнастика федерациясе Шакирова Г.Р.
10:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
10:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг Галимова Л.К.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнар һәм шәһәр округлары аппарталары башлыклары Килькеева Р.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе