ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 24 октябре, шимбә

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Махсус билгеләнештәге бүлекчәләр көне Татарстан Республикасы Хәрби комиссары С.Н. Погодинның ММЧда котлавы
Татарстан Республикасы территориясендә төзелеш алып баручыларның, эскроу счетлар кулланып, проект финанславына күчүләре мәсьәләсе буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин уздыра. ТР Төзелеш министрлыгы Сибгатуллин И.Н.
Казан ш. «Эверест» кече яшьтәге мәктәп укучылары өчен әйләнә-тирә мохит буенча республика олимпиадасы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
ТР гомуми белем оешмалары Татарстан һәм татар халкы тарихы буенча республика олимпиадасының мәктәп этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
16:00Казан ш. Татарстан Республикасы дәүләт хезмәткәрләре спартакиадасы кысаларында мини-футбол буенча ярышлар ТР Спорт министрлыгы Шакирова Г.Р.
16:00Казан ш. Йөзү буенча Россия чемпионаты «Спорт һәм социаль проектлар дирекциясе» КАБО Шакирова Г.Р.
17:00
18:00Г. Тукай ис КДФ Игорь Бутман җитәкчелегендәге Мәскәү дәүләт джаз оркестры концерты ТР Мәдәният министрлыгы Низамова Л.Г.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе