ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 23 октябре, җомга

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
"Сәйдәш" мәдәният үзәге Идел буе федераль округының студентлар отрядларының X слеты ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы гомуми белем бирү оешмалары Геология буенча республика олимпиадасының мәктәп этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
09:00"Татмедиа" РА Татарстан Республикасында агымдагы санитар-эпидемиологик хәл турында матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
10:00Баулы шәһәре Баулы муниципаль районы советы утырышы Баулы муниципаль районы советы Гарипов И.М.
10:00Аксубай штп Аксубай муниципаль районы советы утырышы Аксубай муниципаль районы советы Гарипов И.М.
10:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
11:00"Татмедиа" РА Татарстан Республикасы социаль юнәлешле коммерциячел булмаган оешмалары эшчәнлеген иң яхшы яктыртуга журналистлар конкурсында җиңүчеләрне бүләкләү. "Татмедиа" РА
11:00 Зеленодольск муниципаль районы советы утырышы Зеленодольск муниципаль районы советы Гарипов И.М.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе