ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 11 августы, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Синтез" (Казан) ватерполо командасын - 2019/2020 сезонында Россия чемпионатында җиңүчеләрне котлавы ТР Спорт министрлыгы Фазлыева Л.Р., Шакирова Г.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Казан шәһәренең "Седьмое небо" торак районы төзелеше архитектура концепциясен тәкъдир итү. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Президенты каршындагы Дәүләт торак фонды Балтусова О.А., Габдерәшитов Б.Р.
«Волга» яшьләр үзәге «Алтын каләм - Золотое перо» балалар, яшүсмерләр һәм яшьләр матбугатының республика сменасы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Казан Кремленеңкүренекле урыннары биналарын карап йөрүе ТР Мәдәният министрлыгы Балтусова О.А., Габдерәшитов Б.Р.
09:00Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгы Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:00"Татмедиа" РА «Татарстан Республикасында агымдагы санитар-эпидемиологик ситуация» темасына матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
10:00тРМК утырышлар залы (3 нче кат) Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг Галимова Л.К.
13:00"Татмедиа" РА 2020 елның беренче яртыеллыгында Татарстан ФАХИ эше йомгакларына багышланган матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнар һәм шәһәр округлары аппарталары башлыклары Килькеева Р.Р.
14:00Чаллы ш. «Чаллы шәһәре» муниципаль берәмлегенең Шәһәр Советы утырышы. «Чаллы шәһәре» муниципаль берәмлегенең Шәһәр Советы Гарипов И.М.
14:00
14:00ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре башкарма комитетлары җитәкчеләре катнашында видеоконференция режимында республика штабы утырышы. ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы Фәттерахманов Л.Р.
15:00Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы «Яңа коронавирус инфекциясе таралуга бәйле рәвештә вәзгыять начараю шартларында Татарстан Республикасы икътисадының тотрыклы үсешен тәэмин итү буенча чаралар планын гамәлгә ашыру турында» Татарстан Республикасы шәһәр округлары һәм муниципаль районнары катнашында видеоконференция режимында киңәшмә. Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы Гайнетдинов Р.В.
20:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе