ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 14 июле, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Казан ш. Г.Р. Державин һәйкәленә чәчәкләр салу ТР Мәдәният министрлыгы Низамова Л.Г.
Видеоконференция режимында «Бердәм Россия» бөтенроссия сәяси партиясенең Генераль советы Президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. «Бердәм Россия» бөтенроссия сәяси партиясе Хәсәнов М.С.
10:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция судында гражданка Р.Н. Садыйкова шикаяте буенча йомгаклау карарын игълан итү Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
10:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Законлылык һәм хокук тәртибе комитеты утырышы ТР Дәүләт Советы Чубаров А.А.
11:00"Татмедиа" РА ТКХ тармагы мәсьәләләренә багышланган матбугат конференциясе
13:00"Татмедиа" РА ТАССР төзелүнең 100 еллыгына багышланган бөтенроссия пленэрын уздыру турында матбугат конференциясе
13:00ТРМК утырышлар залы (3нче кат) Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг Галимова Л.К.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнар һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
16:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Армиягә чакыру комиссиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К. Нигъмәтуллин уздыра. ТР Хәрби комиссариаты Кадыйров Р.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе