ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 6 июле, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. ТР Дәүләт Советы Идиатуллин А.Р.
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
Онлайн «Ел лидеры – 2020» Татарстан Республикасы балалар иҗтимагый оешмалары лидерларының һәм җитәкчеләренең республика конкурсы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:00Зеленодольск ш. Зеленодольск муниципаль районы Советы утырышы Зеленодольск муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00ТР имтиханнар уздыру пунктлары Рус теле буенча бердәм дәүләт имтиханы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
13:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
13:00"Татмедиа" РА Елан чагуларны профилактикалауга һәм нәтиҗәләрен тикшереп торуга багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе