ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 4 ноябре, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Халыклар бердәмлеге көне Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның ММЧда котлавы
ТР муниципаль берәмлекләре Халыклар бердәмлеге көненә багышланган тантанлы чаралар ТР муниципаль берәмлекләре башкарма комитетлары Гарипов И.М., Терентьев А.М.
Халыклар бердәмлеге көненә багышланган "Безнең йорт - Татарстан" республика этномәдәни фестиваленең гала-концерты. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. ТР Мәдәният министрлыгы, ТР Дәүләт Советы Терентьев А.М., Хасанов М.С., Кондратьева Е.А.
11:00Казан ш. Мәрьям-ана Казан иконасын данлауга багышлап тәре йөртү РПЧнең Казан епархиясе, Казан ш. Башкарма комитеты Терентьев А.М.
17:00"Пирамида" ККК Халыклар бердәмлеге көненә багышланган «Танцемания» бәйрәм чарасы "Татмедиа" РА

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе