ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 10 сентябре, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы «Авыл Яшьләре» ХI җәйге авыл спорт уеннары ТР Спорт министрлыгы, Актаныш мр башкарма комитеты, "Уңыш" ФСБ Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы Фәннәр академиясенең Тел, әдәбият һәм сәнгать институты төзелүгә 80 ел тулуга багышланган тантана. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. ТР Фәннәр академиясе Хәсәнов М.С.
Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошинның Латвия Республикасының Россия Федерациясендәге Гадәттән тыш һәм Тулы вәкаләтле Илчесе Марис Риекстиньш белән очрашуы ТР Сәнәгать министрлыгы Насыйбуллин Н.Н.
ТР Юстиция министрлыгы Татарстан Республикасы дәүләт хезмәткәрләренең һәм муниципаль хезмәткәрләрнең Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгында стажировкасы ТР Юстиция министрлыгы, К(И)ФУ Белов А.Н.
Мәскәү ш. Татарстан Республикасы делегациясенең «Ял итү» халыкара туризм күргәзмәсендә катнашуы Туризм буенча ТР дәүләт комитеты Шакирова Г.Р.
Видеоконференция режимында Россия Федерациясе Президентының Идел буе федераль округындагы Тулы вәкаләтле вәкиле каршындагы Советның эш төркеме утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин катнаша. Туризм буенча ТР дәүләт комитеты Шакирова Г.Р.
10:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг Хәйруллин Э.Ф.
10:00ТР ҮСК Татарстан Республикасы Үзәк сайлау комиссиясе утырышы ТР ҮСК Гарипов И.М.
12:00Казан ш. «2019-2020 уку елының беренче яртыеллыгында тәрбия һәм өстәмә белем өлкәсендәге төп чараларны гамәлгә ашыру» республика киңәшмәсе ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
13:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министры Э.А. Зарипованың видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Мөслим муниципаль районы гражданнарын кабул итүе ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
14:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды у Глухова Л.Ю.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнар һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
15:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе