ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 9 сентябре, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Казан ш. «Безнең яңа укытучыбыз» грантына дәгъва конкурсы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
"Казан ярминкәсе" ХКҮ «Литье-2019» XIV халыкара металл коючылар съезды һәм халыкара күргәзмә ТР Сәнәгать министрлыгы Фәсхиев Г.Н.
Казан ш. «Алга, яшь армеецлар!» хәрби-спорт уенының республика зона этабы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
ТР Хезмәт министрлыгы «Иҗтимагый инициатива-2019» республика социаль проектлар конкурсы ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
09:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:00ТР имтиханнар уздыру пунктлары Тарих, биология, физика, география буенча база дәрәҗәсендәге дәүләт йомгак аттестациясенең өстәмә чоры (БДИ) ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
11:00"Татмедиа" РА Россия Хезмәт Герое, Россиянең синхрон йөзү буенча атказанган тренеры, Россия синхрон йөзү буенча гҗыелма командасының баш тренеры Татьяныа Николаевна Покровскаяның хәйрия мастер-классын уздыру кысаларында матбугат конференциясе. ТР Спорт министрлыгы Шакирова Г.Р.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
14:00
17:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе