ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 14 мае, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Әгерҗе, Алабуга муниципаль районнарына эш сәфәре ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы, Әгерҗе, Алабуга мр башкарма комитетлары Гарипов И.М., Габдерәшитов Б.Р.
Карелия Республикасы Башлыгы А.О. Парфенчиков хөрмәтенә Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов исеменнән кабул итү мәҗлесе ТР Мәдәният министрлыгы Ситдыйков М.М., Габдерәшитов Б.Р.
Түбән Новгород ш. «Великие реки» XXI халыкара фәнни-сәнәгать форумы ТР Экология министрлыгы Фәсхетдинов М.Г.
«Костер» БСЯРҮ «Без бергә» республика профиль сменасы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Алабуга шәһәрендә X5 Retail Group күпләп сату-бүлү үзәген төзүне башлау тантанасы. Т атарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Икътисад министрлыгы, ТР Төзелеш министрлыгы, ТР Сәнәгать министрлыгы Нәфыйгин А.И., Сибгатуллин И.Н., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Карелия Республикасы Башлыгы А.О. Парфенчиков белән очрашуы ТР Сәнәгать министрлыгы Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
09:00Чистай ш. "Сайлауларга әзерләнү һәм уздыру чорында территориаль сайлау комиссияләре эшен оештыру" территориаль сайлау комиссияләре әгъзалары өчен укыту семинары ТР ҮСК, К(И)ФУ Гарипов И.М., Белов А.Н.
10:00Мәгариф сыйфатын мониторинглауның республика үзәге 2019 елда имтиханнар уздыру пунктларының төп дәүләт имтиханының төп чорында катнашучы җитәкчеләре өчен республика укыту семинары ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
10:00Имтиханнар уздыру пунктлары Барлык уку фәннәре буенча ГДИның вакытыннан алдагы чоры (резерв) ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
11:00"Татмедиа" РА «Утырту һәм чәчү материалы белән үсемлекләрнең карантин авырулары таралуны кисәтү» темасына матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнар һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе