Матбугат хезмәтеПресс-релизлар"Перспектива" Татарстан Республикасы балаларының һәм яшьләренең интеллектуаль-иҗат потенциалын үстерү һәм гамәлгә ашыру концепциясен һәм "2015-2020 елларга Татарстан Республикасында талантларга стратегик идарә" дәүләт программасын гамәлгә ашыру буенча министрлыклар, ведомстволар һәм оешмалар эшчәнлеген камилләштерү" мәсьәләсе буенча Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.

Пресс-релиз

28.07.2016