ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 23 марты, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Гидрометеорология хезмәте хезмәткәрләре көне Татарстан Республикасы экология һәм табигать ресурслары министры Александр Шадриковның ММЧда котлавы
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Казан (Идел буе) федераль университетында булуы ТР Мәгариф министрлыгы, К(И)ФУ Терентьев А.М., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Россия Федерациясе Федераль илкүләм гвардиясе гаскәрләре хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе хезмәткәрләренә хезмәт өчен автотранспорт тапшыру тантанасы РФ Федераль илкүләм гвардиясе гаскәрләре хезмәтенең ТР буенча идарәсе Гыйльманов Р.В., Габдерәшитов Б.Р.
"Бердәм Россия" бөтенроссия сәяси партиясенең Төбәк сәяси советы Президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. "Бердәм Россия" БСПнең ТТБ Хәсәнов М.С.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. ТР Дәүләт Советы Идиатуллин А.Р.
Россия Федерациясе Президентының Идел буе федераль округындагы Тулы вәкаләтле вәкиле Игорь Комаровның Татарстан Республикасына эш сәфәре. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов каршы ала һәм программа буенча эшли. Ситдыйков М.М., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
09:00Югары Ослан авылы Югары Ослан муниципаль районы Советы утырышы Югары Ослан муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
09:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:00"Татмедиа" РА 80 яшьтән өлкәнрәк гражданнарның керемен арттыруга багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
13:00ТР ҮСК Татарстан Республикасы Үзәк сайлау комиссиясе утырышы ТР ҮСК Гарипов И.М.
13:00"Татмедиа" РА Бөтендөнья метеорология көненә һәм табигать капризларына багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
13:00Казан ш. "Татарстан Республикасы муниципаль районнарында язгы кыр эшләренә әзерлек һәм аларны оештыру" темасына видеоконференция режимында киңәшмә ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы Фәттерахманов Л.Р.
14:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе