ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 27 феврале, пәнҗешәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Будапешт, Венгрия Туризм буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитетының TRAVEL2020 халыкара туризм күргәзмәсендә катнашуы Туризм буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты
"Зөя таулары" ТК Бөтенроссия кышкы корпоратив фестивале ТР Спорт министрлыгы Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы Арбитраж судының 2019 елда эш йомгаклары буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. Татарстан Республикасы Арбитраж суды Глухова Л.Ю., Габдерәшитов Б.Р.
Казан ш. «Послание потомкам» Бөек Ватан сугышында Җиңүнең 75 еллыгына багышланган бөтенроссия форумы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Махсус операцияләр Көчләре көне ТР Хәрби комиссары С.Н. Погодинның ММЧда котлавы
14:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
15:00ТР Спорт министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләренең физик культура һәм спорт өлкәсендә идарә органнары җитәкчеләре белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Спорт министрлыгы Шакирова Г.Р.
16:00Казан ш. Рәссам В.К. Федоровның тууына 80 тулу уңаеннан Татарстан Республикасы дәүләт сынлы сәнәгать музее җыентыкларыннан күргәзмәне ачу ТР Мәдәният министрлыгы Низамова Л.Г.
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе