ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 19 феврале, чәршәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Түбән Кама ш. «Һөнәри белем алу шартларында укучыларның уңышлы җайлашуы факторы буларак, педагогика хезмәткәрләренең психологик-педагогик компетенцияләрен формалаштыру» республика практик семинары ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Әгерҗе муниципаль районына эш сәфәре. 2019 елда социаль-икътисадый йомгаклары һәм 2020 елга бурычлар буенча муниципаль район Советы утырышында катнашуы. Әгерҗе муниципаль районын Советы Гарипов И.М., Габдерәшитов Б.Р.
09:30
10:00Балык Бистәсе штп Балык Бистәсе муниципаль районы Советы утырышы Балык Бистәсе муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Актаныш авылы Актаныш муниципаль районы Советы утырышы Актаныш муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
11:00Казан ш. "Кодекс" мәгълүмат системасының "Төбәк законнарын үзгәртеп коруга аналитика" автоматлаштырылган мәгълүмат системасын куллану практикасы темасына видеоконференция режимында киңәшмә ТР Юстиция министрлыгы Гревцов А.Б.
13:00ТКДҮ «Төбәкара клиник-диагностика үзәге» дәүләт автономияле сәламәтлек саклау учреждениесе белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
14:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
18:00Казан ш. «Сәмрух-2019» еллык премиясен тапшыру тантанасы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
18:30Сализ Сәйдәш ис. ДЗКЗ «Орган белән симфония» орган фестивале. Солист Батист-Флориан Марль-Уврар. Дирижер Илья Дербилов. ТР Мәдәният министрлыгы Низамова Л.Г.
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе