ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 17 феврале, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Нурлат муниципаль районына эш сәфәре. 2019 елда социаль-икътисадый йомгаклары һәм 2020 елга бурычлар буенча муниципаль район Советы утырышында катнашуы. Нурлат муниципаль районын Советы Гарипов И.М., Габдерәшитов Б.Р.
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
Мәскәү ш. Россия Федерациясе Конституциясенә төзәтмәләр кертү турында тәкъдимнәр әзерләү буенча эш төркеме утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. Россия Федерациясе Конституциясенә төзәтмәләр кертү турында тәкъдимнәр әзерләү буенча эш төркеме Хәсәнов М.С.
Россия студент отрядлары көне ТР яшьләр эшләре министры Д.И. Фәттаховның ММЧда котлавы
К(И)ФУ Дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләрнең һөнәри һәм шәхси компетенцияләрен үстерү буенча кыска сроклы тренинглар К(И)ФУ Белов А.Н.
09:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
09:00Балык Бистәсе штп Балык Бистәсе муниципаль районы Советы утырышы Балык Бистәсе муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
09:30Кремль, ТР Президенты Резиденциясе Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Төркемәнстанның Сәнәгать һәм төзелеш җитештерүе Сәрдар Бердымөхәммәдов белән очрашуы ТР Сәнәгать министрлыгы Бакиров Г.Т., Габдерәшитов Б.Р.
10:00Азнакай ш. Азнакай муниципаль районы Советы утырышы Азнакай муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф
11:00Мөслим авылы Мөслим муниципаль районы Советы утырышы Мөслим муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
11:00"Татмедиа" РА «Яшьләрнең эш белән мәшгуль булуын үстерү һәм аларның хезмәт базарындагы конкуренциягә сәләтен арттыру» темасына матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе