ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 28 гыйнвары, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Alishech Ltd компаниясе президенты Израэль Левин белән очрашуы ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы, ТР Төзелеш министрлыгы, ТР ИҮА Сибгатуллин И.Н., Габдерәшитов Б.Р.
"Бөек Җиңү: мирас һәм варислар" VIII Рождество парламент очрашулары. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша. Хәсәнов М.С.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Татарстан Республикасы буенча Эчке эшләр министрлыгы музеенда булуы ТР буенча ЭЭМ Хохорин А.В., Гыйльманов Р.В., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның TIME Hotels Management L.L.C. компаниясе генераль директоры Мөхәммед Авадалла белән очрашуы ТР ИҮА, Туризм буенча ТР дәүләт комитеты Савельев И.Л., Балтусова О.А., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы моношәһәрләрен үстерү мәсьәләләре телекүпер. "ВЭБ.РФ" үсеш дәүләт корпорациясе рәисе Игорь Иванович Шувалов, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Икътисад министрлыгы, ТР Зеленодольск муниципаль районы башкарма комитеты Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
"2019 елда эчке эшләр органнарының һәм бүлекчәләренең оператив-хезмәт итү эшчәнлеге йомгаклары һәм киләчәк чорга бурычлар турында" Татарстан Республикасы буенча Эчке эшләр министрлыгы коллегиясенең видеоконференция режимында киңәйтелгән утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР буеча ЭЭМ Гыйльманов Р.В., Габдерәшитов Б.Р.
09:00Казан ш. 2019/2020 уку елында Татарстан Республикасында «Яндекс.Лицей» мәгариф проектын гамәлгә ашыру мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында республика киңәшмәсе ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
11:00Казан ш. 2019 елда Россия Федерациясе Илкүләм гвардиясе гаскәрләре федераль хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе эшчәнлегенә йомгак ясау һәм 2020 елга бурычлар. ТР буенча Росгвардия идарәсе Кадыйров Р.Р.
11:00ТР Элемтә министрлыгы Капиталь төзелеш объектларын төзүгә рөхсәтләр бирү буенча хезмәт күрсәтүләрне Татарстан Республикасы Дәүләт һәм муниципаль хезмәт күрсәтүләр порталында өчен Татарстан Республикасы муниципаль районнары белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Элемтә министрлыгы Огородников А.И.
13:00"Татмедиа" РА Александр Маловның «На войне, о войне, без войны» китабын тәкъдир итүгә багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
14:00ТР буенча ҖҮФХИ Татарстан Республикасы буенча Җәзаларны үтәтү федераль хезмәте идарәсенең йомгаклау коллегиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К. Нигъмәтуллин катнаша. ТР буенча ҖҮФХИ Кадыйров Р.Р.
14:00ТР Мәдәният министрлыгы «2019 елда мәдәни мирас объектларын салкап калу, алардан файдалану, аларны популярлаштыру һәм дәүләт саклавы буенча Татарстан Республикасында уздырылган эш һәм 2020 елга бурычлар турында» видеоконференция режимында Мәдәни мирас объектларын саклау буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты йомгаклау коллегиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Л.Р. Фазлыева катнаша. Мәдәни мирас объектларын саклау буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты Низамова Л.Г.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнар һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе