ТР оештыру чаралары тәртибе

2020 елның 18 гыйнвары, шимбә

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Татарстан Республикасы хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. Гыйльманов Р.В.
"Дуслык" БСК Рус телендә белем алучы мәктәп укучыларының татар теле буенча республика олимпиадасының йомгаклау этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановта киңәшмә. Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
13:00Дәүләт циркы "Манзара" спорт-музыка премиясе ТР Спорт министрлыгы Шакирова Г.Р.
15:00Байлар Сабасы штп TIMERMAN спорт чаралары сериясе кысаларында "Төнге чаңгыда узышулар – 2020" «Спорт проектларын гамәлгә ашыру үзәге» КБАО, ТР Спорт министрлыгы Шакирова Г.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе