ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 2 декабре, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
К(И)ФУ "Авыл җирлекләре башлыклары эшчәнлегенең актуаль мәсьәләләре" темасына авыл җирлекләре башлыклары өчен квалификация күтәрү курслары К(И)ФУ, "Татарстан Республикасы Муниципаль берәмлекләр советы" ассоциациясе Белов А.Н., Гарипов И.М., Терентьев А.М.
"Фундаменталь һәм гамәли математика өлкәсендәге кхренекле эшләр өчен" Н.И. Лобачевский исемендәге медальне һәм премияне тапшыру тантансы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин катнаша. ТР Мәгариф министрлыгы, К(И)ФУ Выборнов А.А.
Сочи ш. Татарстан Республикасы делегациясенең Халыкара ихтыярыйлар форумында катнашуы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. ТР Дәүләт Советы Идиатуллин А.Р.
09:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
09:00Балык Бистәсе штп Балык Бистәсе муниципаль районы Советы утырышы Балык Бистәсе муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Болгар ш. Спас муниципаль районы Советы утырышы Спас муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
13:00"Татмедиа" РА Инвалидлар декадасы кысаларында брифинг ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе