ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 18 ноябре, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Казан ш. 2020 елга педагогика һәм идарәче кадрларның квалификациясен күтәрү буенча өстәмә һөнәри программаларга республика конкурсы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
ТР Хезмәт министрлыгы Инвалидлар декадасы алдыннан «кайнар линия» ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
09:00Кукмара ш. Кукмара муниципаль районы Советы утырышы Кукмара муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00ТР гомуми белем оешмалары Мәктәп укучыларының география буенча республика һәм бөтенроссия олимпиадаларының муниципаль этабы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
11:00"Татмедиа" РА Кыш Бабай һәм Кар Кызы резиденциясенең 10 еллык юбилеен бәйрәм итүгә багышланган матбугат конференциясе
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
13:00"Татмедиа" РА "Балкыш" ("Сияние") Татарстан Республикасы ветераннары арасында һәвәскәр башкаручыларның VI республика фестиваленә багышланган матбугат конференциясе
14:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Татарстан Республикасында халыкның тормыш дәрәҗәсен күтәрү, чит илләр хезмәткәрләрен җәлеп итү һәм файдалану мәсьәләләре буенча республика ведомствоара комиссиясенең видеоконференция режимында утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К. Нигъмәтуллин уздыра. ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
18:30Салих Сәйдәш ис. ДЗКЗ «Денис Мацуев дуслары янында»VII Музыка фестивале. Солист Денис Мацуев. ТР Мәдәният министрлыгы Кондратьева Е.А.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе