ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 8 ноябре, җомга

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Казан ш. «ЮНАРМИЯ» бөтенроссия хәрби-патриотик иҗтимагый хәрәкәтенең Татарстан Республикасы төбәк бүлекчәсе V слеты ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
«Бердәм Россия» бөтенроссия сәяси партиясенең Татарстан төбәк бүлекчәсе конференциясе. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. «Бердәм Россия» БСПнең ТТБ Хәсәнов М.С.
09:00Казан ш. Балаларга психологик ярдәм көне ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Бәдриев И.Ф.
10:00Тарифлар буенча ТР дәүләт комитеты Тарифлар буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитетының Килештерү комиссиясе утырышы Тарифлар буенча ТР дәүләт комитеты Гайнетдинов Р.В.
10:00Казан ш. Каратэ буенча Россия чемпионаты ТР Спорт министрлыгы, Россия Каратэ федерациясе Шакирова Г.Р.
13:00"Татмедиа" РА Татарстан Республикасы анросәнәгать комплексының яшь хезмәткәрләре һәм аграр белгечлекләр студентлары арасында «Һөнәре буенча иң яхшы» һөнәри осталык конкурсына багышланган матбугат конференциясе.
15:00Зеленодольск районы «Мәдәният» милли проектында катнашу кысаларында модель китапханәләр ачу ТР Мәдәният министрлыгы Кондратьева Е.А.
15:30Болгар ш. Мәүлидне (Пәйгамбәребез Мөхәммәд туган көнен) бәйрәм итү уңаеннан тантаналы чаралар ТР МДН, Спас районы Башкарма комитеты Терентьев А.М.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе