ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 7 ноябре, пәнҗешәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
1917 елгы Октябрь революциясе көне Татарстан Республикасы мәдәният министры И.Х. Әюпованың ММЧда мөрәҗәгате
Биләр авылы «Әйдәманнар ярышы» республика конкурсы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
09:00Саба штб Саба муниципаль районы Советы утырышы Саба муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00ТР Юстиция министрлыгы «Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгының 2019 елда Татарстан Республикасы җәмәгать судьялары эшчәнлеген тәэмин итү эше турында» Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы коллегиясенең видеоконференция режимында утырышы ТР Юстиция министрлыгы Гревцов А.Б.
11:00"Татмедиа" РА «Яшь профессионаллар» (WorldSkills Russia) 2019/2020 еллар чемпионаты циклы башлануга багышланган матбугат конференциясе
12:00Казан ш. Мәгарифнең актуаль мәсьәләләре буенча Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре мәгариф идарәләре (бүлекләре) башлыклары белән видеоконференция режимында республика киңәшмәсе ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
13:00ТКДҮ «Төбәкара клиник-диагностика үзәге» дәүләт автономияле сәламәтлек саклау учреждениесе белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
14:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
14:00ТР ҮСК Гражданнарның үзлегеннән салым салу мәсьәләләре буенча җирле референдумнар әзерләү һәм уздыру темасына республика территориаль сайлау комиссияләре катнашында видеоконференция режимында киңәшмә ТР ҮСК Гарипов И.М.
19:00Г. Камал ТДАТ Театр сәнгате өлкәсендә М. Сәлимҗанов ис. республика бүләген тапшыру. «Санаулы кичләр» спектакле премьерасы (реж.А. Җәббаров) ТР Мәдәният министрлыгы Кондратьева Е.А.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе