ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 17 октябре, пәнҗешәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
«Бердәм Россия» бөтенроссия сәяси партиясенең Татарстан төбәк бүлекчәсенең Сәяси советы Президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. «Бердәм Россия» бөтенроссия сәяси партиясенең Татарстан төбәк бүлекчәсе Хәсәнов М.С.
10:00Аксубай штб Аксубай муниципаль районы Советы утырышы Аксубай муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00
10:00ТР Икътисад министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башкарма комитетлары җитәкчеләре урынбасарлары белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Икътисад министрлыгы Гайнетдинов Р.В.
12:00"Татмедиа" РА "Зур гастрольләр" эре театр проектын гамәлгә ашыру кысаларында Тбилиси театры гастрольләренә багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
15:00"Татмедиа" РА "Державин укулары" XV халыкара фәнни-гамәли конференциясенә багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе