ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 10 октябре, пәнҗешәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
"2020 елга һәм 2021, 2022 еллар план чорына Татарстан Республикасының берләштерелгән бюджеты турында" Татарстан Республикасы закон проекты буенча парламент тыңлаулары. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин катнаша. ТР Дәүләт Советы, ТР Финанс министрлыгы, ТР Икътисад министрлыгы Якунин Л.А., Гайнетдинов Р.В.
09:30"Корстон" КСКК "Урманнарга идарә һәм бизнес максатлары өчен урманнарны барлау һәм урман корылышы" темасына бөтенроссия фәнни-гамәли конференциясе ТР Урман хуҗалыгы министрлыгы Фәсхетдинов М.Г.
10:00КДМУ "Бөер синдромлы геморрагик лихорадка: хәзерге этапта эпидемиология, профилактика һәм диагностика" төбәк фәнни-гамәли конференциясе Роспотребнадзорның Татарстан Республикасы буенча идарәсе Шакирова Г.Р.
11:00Теләче авылы Теләче муниципаль районы Советы утырышы Теләче муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
14:00К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт органнарының кадрлар хезмәтләре җитәкчеләре белән республика киңәшмәсе К(И)ФУ Белов А.Н.
15:00ТРМК утырышлар залы ( 3 нче кат) Татарстан Республикасында Наркотикларга каршы көрәш комиссиясенең видеоконференция режимында киңәшмәсе. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары, Татарстан Республикасында наркотикларга каршы көрәш комиссиясе рәисе урынбасары Р.К. Нигъмәтуллин уздыра. ТР буенча ЭЭМ Кадыйров Р.Р.
16:00ТР Элемтә министрлыгы 14 октябрьдә цифрлы эфир телетапшыруларына күчүгә әзерлек һәм аналог эфиры телевидениесен туктату мәсьәләсе буенча Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Элемтә министрлыгы Огородников А.И.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе