ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 20 сентябре, җомга

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
"Транснефть - Прикамье" АҖ 70 еллыгына багышланган тантана. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов, "Транснефть" ГАҖ идарәсе рәисе, президенты Н.П. Токарев катнаша. ТР Сәнәгать министрлыгы, "Транснефть - Прикамье" АҖ Сабиров Р.К., Габдерәшитов Б.Р.
Алтынчы чакырылыш Татарстан Республикасы Дәүләт Советының беренче утырышы. ТР Дәүләт Советы Маврина Л.Н.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Президиумы утырышы. ТР Дәүләт Советы Идиатуллин А.Р.
"Волга" яшьләр үзәге VI Төрки яшьләр фестивале ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:00Казан ш. «Абилимпикс» V илкүләм инвалидлар һәм сәламәтлек мөмкинлекләре чикләнгән затлар аарсында һөнәри осталык чемпионатының республика этабын ябу тантанасы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
10:00Имтиханнар уздыру пунктлары Чит телләр буенча дәүләт йомгак аттестациясенең өстәмә резерв чоры (ГДИ) ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
11:00"Татмедиа" РА SKAZ.KA. милли мультимәдәни фестиваленә багышланган матбугат конференциясе "Татмедиа" РА
15:00ТР Дәүләт Советы Алтынчы чакырылыш Татарстан Республикасы Дәүләт Советы комитетлары утырышлары ТР Дәүләт Советы Идиатуллин А.Р.
17:00
18:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе