ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 17 сентябре, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
1-16 нчы бер мандатлы сайлау округлары буенча сайланган, алтынчы чакырылыш Татарстан Республикасы Дәүләт Советы депутатларының Территориаль җыелышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра. ТР Дәүләт Советы Идиатуллин А.Р
К(И)ФУ "Иң яхшы Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәре" республика конкурсының I этабы К(И)ФУ Белов А.Н.
Татарстан Республикасы хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. Гыйльманов Р.В.
10:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды тарафыннан гражданнар Л.Е. Колорцеваның һәм А.К. Галиеваның шикаятьләренә бәйле рәвештә эшләрне тыңлаулар Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
10:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг Хәйруллин Э.Ф.
10:00ТР имтиханнар уздыру пунктлары Тарих, биология, физика, география буенча дәүләт йомгак аттестациясенең өстәмә резерв чоры (БДИ) ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
11:30ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Балалар һәм яшьләр эшләре буенча видеоконференция режимында республика комиссиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Л.Р. Фазлыева уздыра.
13:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы "Бухгалтерлык исәбен һәм хезмәт хакын санап чыгаруны һәм кадрларны исәпкә алуны кертүнең бердәм мәгълүмат системасын гамәлгә кертүнең актуаль мәсьәләләре турында" муниципаль берәмлекләр вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнар һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе