ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 26 августы, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Казан шәһәренең Мирный торак массивындагы "Динамо" комплексы базасында чаңгы трассасы төзү проекты буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. ТР Спорт министрлыгы, ТР буенча ЭЭМ Гыйльманов Р.В.
Татарстан Республикасы Иминлек Советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. Ростехнадзорның Идел буе идарәсе, ТР Сәнәгать министрлыгы Гыйльманов Р.В., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Берләшкән Гарәп Әмирлекләре Мәгариф министры Хөсәен Ибраһим Әл Хәммәди белән очрашуы ТР Мәгариф министрлыгы Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
«Татнефтехиминвест-холдинг» ААҖ Директорлар советы утырышы. Директорлар советы рәисе, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. «Татнефтехиминвест-холдинг» ААҖ Сабиров Р.К.
Казан ш. "Татар яшьләре көннәре" халыкара яшьләр форумы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
«Татнефть» ГАҖ Директорлар советы утырышы. Директорлар советы рәисе, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. «Татнефть» ГАҖ Сабиров Р.К.
08:30Кама Тамагы штп Кама Тамагы муниципаль районы Советы утырышы Кама Тамагы муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Урыссу штп Ютазы муниципаль районы Советы утырышы Ютазы муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00ТР ҮСК Татарстан Республикасы Үзәк сайлау комиссиясе утырышы ТР ҮСК Гарипов И.М.
11:00Тәтеш ш. Тәтеш муниципаль районы Советы утырышы Тәтеш муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
13:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
14:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Дәүләт корылышы һәм җирле үзидарә комитетының һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Мәгариф, мәдәният, фән һәм милли мәсьәләләр комитетының уртак утырышы ТР Дәүләт Советы Хәбибуллин А.Г., Вәлиев Р.И.
20:00Казан ш. WorldSkills Kazan 2019 чемпионаты уңаеннан массакүләм мәгълүмат чаралары өчен танатанлы кабул итү мәҗлесе "Татмедиа" РА

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе