ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 19 августы, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
ТР муниципаль берәмлекләре Татарстан Республикасының Менделеевск, Әгерҗе, Актаныш, Зәй, Сарман, Мөслим, Баулы, Лениногорск, Бөгелмә муниципаль районнарында «Автобус 14:30» яшьләр акциясе ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановта киңәшмә Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
Татарстан Республикасы хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. Гыйльманов Р.В.
Казан ш. Тарих һәм сайлау хокукы нигезләре һәм процессы буенча I республика мәктәп укучылары олимпиадасы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
10:00Югары Ослан авылы Югары Ослан муниципаль районы Советы утырышы Югары Ослан муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
10:00Нурлат ш. Нурлат муниципаль районы Советы утырышы Нурлат муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
13:00"Татмедиа" РА Яшьләр өчен социаль торак конкурсына багышланган матбугат конференциясе "Татмедиа" РА

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе