ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 27 мае, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
ТР Хезмәт министрлыгы Эш бирүче көннәре, вакансияләрнең мини-ярминкәләре һәм ярминкәләре ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
ТР урта һөнәри белем оешмалары «Эретеп ябыштыру технологияләре», «Авыл хуҗалыгы машиналарын эксплуатацияләү», «Башлангыч сыйныфларда укыту», «Коткару эшләре», «Пешекче эше», «Җиңел автомобильләрне ремонтлау һәм аларга хезмәт күрсәтү», «Мода технологияләре» компетенцияләре буенча WorldSkills стандартлары буенча күрсәткеч имтихан ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
ТР муниципаль берәмлекләре «Труд Крут!» Халыкара балаларны яклау көненә багышланган бәйрәм флэшмобы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
ТР Хезмәт министрлыгы Социаль әһәмиятле проектларны гамәлгә ашыруда катнашучы коммерциячел булмаган оешмалар өчен Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты грантларын алуга республика конкурсы ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
Өлеш кертеп торак төзүче гражданнарның хокукларын торгызу кысаларында Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Чаллы шәһәрендәге № 65/06 торак йортын төзүнең барышы белән танышуы ТР Төзелеш министрлыгы, ТР ДТФ, Чаллы ш. Башкарма комитеты Сибгатуллин И.Н., Габдерәшитов Б.Р.
Видеоконференция режимында "Бердәм Россия" БСПнең Югары Советы Бюросы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановн катнаша. "Бердәм Россия" БСП Терентьев А.М.
«КАМАЗ» ГАҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин катнаша. ТР Сәнәгать министрлыгы Фәсхиев Г.Н.
Бөтенроссия китапханәләр көне Татарстан Республикасы мәдәният министры И.Х. Әюпованың ММЧда котлавы
09:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:00Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Глухова Л.Ю.
10:00Имтиханнар уздыру пунктлары География һәм рус әдәбияты буенча БДИның төп чоры ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
10:30Тәтеш ш. Тәтеш муниципаль районы Советы утырышы Тәтеш муниципаль районы Советы Гарипов И.М.
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
12:00Казан ш. Татарстан Республикасында илкүләм проектларны гамәлгә ашыру мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә ТР Дәүләт Советы Ларионова Т.П.
13:30ТР Урман хуҗалыгы министрлыгы «Гарызнамәләрне үтәү. Хәл итү проблемалары һәм юллары» Татарстан Республикасы муниципаль районнарының архив бүлекләре башлыкллары өчен республика семинар-киңәшмәсе Архив эше буенча ТР дәүләт комитеты Кондратьева Е.А.
14:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Дәүләт корылышы һәм җирле үзидарә комитеты утырышы ТР Дәүләт Советы Хәбибуллин А.Г.
14:00ТР Дәүләт Советы Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Социаль сәясәт комитеты утырышы ТР Дәүләт Советы Захарова С.М.
17:00Салих Сәйдәш ис. ДЗКЗ «Ак сирень» С. Рахманинов исемендәге халыкара фестивале кысаларында Алексей Володин (фортепиано) һәм Николай Цнайдер (дирижер) катнашында Татарстан Республикасы Дәүләт симфонического оркестры концерты. ТР Мәдәният министрлыгы Кондратьева Е.А.
18:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе