ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 24 мае, җомга

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Имтиханнар уздыру пунктлары Чит телләр буенча БДИның төп чоры ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Татарстан Республикасында һәйкәлләрне саклау органының 100 еллык юбилее уңаеннан мәдәни мирас объектларын саклап калу мәсьәләләре буенча бөтенроссия фәнни-гамәли конференциясе. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин катнаша. Мәдәни мирас объектларын саклау буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты Кондратьева Е.А.
«Корстон» ККК Татарстан Республикасында һәйкәлләрне саклау органнарының 100 еллыгын бәйрәм итүгә багышланган күргәзмә Архив эше буенча ТР дәүләт комитеты Кондратьева Е.А.
Славян язуы һәм мәдәнияте көне Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х.Мөхәммәтшинның ММЧда котлавы
Казан ш. Татарстан Республикасында Мисыр Гарәп Республикасы мәдәнияте көннәре ТР Мәдәният министрлыгы Кондратьева Е.А.
10:00Казан ш. «Тавыш гармониясе» Бөтенроссия сукырлар җәмгыятенең бөтенроссия академик музыка фестивале. ТР Хезмәт министрлыгы, Бөтенроссия сукырлар җәмгыятенең Татарстан оешмасы Бәдриев И.Ф.
10:00
10:00ТР Хезмәт министрлыгы Социаль-хезмәт мөнәсәбәтләрен җайга салуның өчьяклы республика комиссиясе каршындагы хезмәт өчен түләү, керемнәр һәм халыкның тормыш дәрәҗәсе буенча координацион совет ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
13:00
14:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
15:00ТР ҮСК Татарстан Республикасы территориясендә теркәлгән сәяси партияләрнең төбәк бүлекчәләре вәкилләре белән киңәшмә ТР ҮСК Гарипов И.М.
16:00
19:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе