ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 13 мае, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Муса Җәлил ис. ТДОБАТ Р.Нуриев ис. XXXII халыкара классик балет фестивале ТР Мәдәният министрлыгы Кондратьева Е.А.
Питрәч муниципаль районы Башкарма комитетындагы муниципаль хезмәткәрләр стажировкасы К(И)ФУ, Питрәч муниципаль районы Башкарма комитеты Белов А.Н.
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
М.Җәлил ис. МПК, Г.Тукай ис. АПК «Мәктәпкәчә тәрбия», «Башлангыч сыйныфларда укыту» компетенцияләре буенча WorldSkills стандартлары буенча күрсәткеч имтихан ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Чаллы шәһәре «Кеше тәрбияләү», «Балаларга йөрәгемне бирәм», «Иң яхшы педагог-психолог» балаларны тәрбияләү һәм аларга өстәмә белем бирү өлкәсе хезмәткәрләренең һөнәри осталыгы республика конкурслары финалы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
«Регина» КК «Ворлдскиллс» стандартлары буенча һөнәри осталык буенча Татарстан Республикасы җыелма командасының киңәйтелгән составы әгъзаларының чемпионат алдыннан җыелулары ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
09:00Чүпрәле муниципаль районы Җирле үзидарәнең актуаль мәсьәләләре буенча Татарстан Республикасы җирлекләре башлыклары өчен зона семинар-киңәшмәсе ТР МБ Советы Гарипов И.М.
09:00ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил «Балигъ булмаганннарның җәйге ялын һәм мәшгульлеген оештыру» темасына кайнар линия ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Бәдриев И.Ф.
09:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:00Имтиханнар уздыру пунктлары Информатика һәм ИКТ, җәмгыять белеме, химия, рус әдәбияты буенча ДИА (БДИ)ның вакытыннан алда этабы (резерв) ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
11:00"Татмедиа" РА «Яшел Фитнес» социаль-спорт хәрәкәте проектына багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
11:00Татарстан Республикасы Конституция суды Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы Татарстан Республикасы Конституция суды Глухова Л.Ю.
15:00"Казан Кремле" ДМЗ, «Манеж» күргәзмә залы «Атлантикадан Тын океанга кадәр» IV Фестиваль марафонының Казан этабы ТР Мәдәният министрлыгы Кондратьева Е.А.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе