ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 23 апреле, сишәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Россия Федерациясе Закон чыгаручылар советы чаралары. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Фәрит Мөхәммәтшин катнаша. Хәсәнов М.С.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Кукмара муниципаль районына эш сәфәре ТР Төзелеш министрлыгы Гарипов И.М., Сибгатуллин И.Н.
Ленин ис. МКС «Алга» Татарстан Республикасы КВН лигасының 1/8 финалы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
Террорчылыкка каршы көрәш комиссиясенең һәм Татарстан Республикасында Наркотикларга каршы көрш комиссиясенең уртак күчмә утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. ТР Яшьләр министрлыгы, ТР буенча ЭЭМ Гыйльманов Р.В., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Инвестицион совет утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра. ТР ИҮА Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Гайнетдинов Р.В., Габдерәшитов Б.Р.
10:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг Хәйруллин Э.Ф.
10:00
10:00К(И)ФУ «Digital мәгариф киңлекләренең яңа фәлсәфәсе буларак» республика педагогика форумы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
11:00"Татмедиа" РА «Кимерүчеләргә каршы кичектергесез көрәш чаралары һәм Татарстан Республикасында чыганагы табигать булган йогышлы авыруларны профилактикалау» темасына матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
12:00Казан ш. WHERETOEAT Татарстан 2019 милли ресторан премиясенә багышланган матбугат конференциясе Туризм буенча ТР дәүләт комитеты Шакирова Г.Р.
13:00Казан ш. Фашист концлагерьлары тоткыннарын азат итүнең 74 еллыгына багшыланган тантана (1945 елның 11 апреле Халыкара фашист концлагерьлары тоткыннарын азат итү көне) ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
14:00 Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнар һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары Килькеева Р.Р.
16:00ТР Яшьләр министрлыгы Татарстан Республикасы дәүләт яшьләр сәясәте өлкәсе хезмәткәрләренең һөнәри осталыгы конкурсын уздыру кысаларында видеоконференция режимында киңәшмә. ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе