ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 25 марты, дүшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Мәдәният хезмәткәре көне Татарстан Республикасы мәдәният министры И.Х. Әюпованың ММЧда котлавы
ТР Дәүләт архивы «Минем нәсел шәҗәрәм» республика генеалогик тикшеренүләр конкурсы ТР Дәүләт архивы Кондратьева Е.А.
Чаллы, Казан шәһәрләре Тарих, химия, чит тел (телдән), профиль һәм база дәрәҗәсендә математика буенча БДИның вакытыннан алдагы чоры ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
ТР Хезмәт министрлыгы Эш бирүче көннәре, вакансияләрнең мини-ярминкәләре һәм ярминкәләре ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
Казан ш. «Туган тел» ана теле укытучыларының бөтенроссия мастер-класслары конкурсы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшинның, «Ялкын» журналының 25 еллыгына багышлап, журнал редакциясе белән очрашуы ТР Дәүләт Советы Макуева Р.Г.
Лениногорск, Түбән Кама шәһәрләре WorldSkills стандартлары буенча «Авыл хуҗалыгы машиналарын эксплуатацияләү», «Мехатроника», «Җиңел автомобильләрне ремонтлау һәм аларга хезмәт күрсәтү» компетенцияләре буенча күргәзмә имтихан ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х.Мөхәммәтшин уздыра. ТР Дәүләт Советы Идиатуллин А.Р.
К(И)ФУ Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары К(И)ФУ Белов А.Н.
09:00ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы Шакирова Г.Р.
10:00Менделеевск ш. Башлангыч сыйныфлар укучыларының Россиядә Театр елы – 2019га багышланган проектларының республика конкурсы ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
11:00"Татмедиа" РА Бөтендөнья туберкулезга каршы көрәш көненә багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
11:00ТР Хезмәт министрлыгы Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә. ТР Хезмәт министрлыгы Бәдриев И.Ф.
12:00"Татмедиа" РА "XXI гасырда классик гитара" XII халыкара фестиваленә багышланган матбугат конференциясе. "Татмедиа" РА
14:00ТР ҮСК Татарстан Республикасында участок сайлау комиссияләре әгъзаларының квалификациясен күтәрүнең I модулен уздыру мәсьәләсе буенча видеоконференция режимында республика киңәшмәсе. ТР ҮСК Гарипов И.М.
15:30ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К. Нигъмәтуллин уздыра. ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе Мостафин А.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе