ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 24 марты, якшәмбе

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
Биләр ш. М.И. Мәхмүтов ис. «Фәнсар» мәктәбенең язгы сессиясе ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
Казан ш. «Россия Студентлар Отрядлары» бөтенроссия иҗтимагый яшьләр оешмасының Татарстан төбәк бүлекчәсенең 10 еллыгы ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
15:00"Surf Coffee" URAM яшьләр субкультуралары белән хезмәттәшлек проекты кысаларында «BMX. НАЧАЛО» лекциясе ТР Яшьләр министрлыгы Шакирова Г.Р.
18:30Салих Сәйдәш ис. ДЗКЗ «XXI гасырда классик гитара» XII халыкара фестивале ТР Мәдәният министрлыгы

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе