ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 22 феврале, җомга

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
"АСК продукциясен җитештерү һәм экспортлауның пландагы күләмнәре турында" киңәшмә. Россия Федерациясе президентының Идел буе федераль округындагы вәкаләтле вәкиле Алексей Алексеевич Кузьмицкий уздыра. Россия Федерациясе Авыл хуҗалыгы министры Дмитрий Николаевич Патрушев, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р., Мостафин А.Р.
"Герой-танкистка" һәйкәл ачу тантанасы. Россия Федерациясе Кораллы көчләре Генераль штабы башлыгы – Россия Федерациясе Оборона министрының беренче урынбасары, армия генералы Валерий Васильевич Герасимов, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. Кызыл Байраклы Казан югары танк команда училищесы Галиев И.Ш., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы судьяларының XIII хисап конференциясе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. ТР Югары суды, ТРда Суд департаменты идарәсе Глухова Л.Ю., Габдерәшитов Б.Р.
Россия Федерациясе Кораллы көчләре Генераль штабы башлыгы – Россия Федерациясе Оборона министрының беренче урынбасары, армия генералы Валерий Васильевич Герасимовның "Жуков" орденын Кызыл Байраклы Казан югары танк команда училищесына тапшыру тантанасы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. Кызыл Байраклы Казан югары танк команда училищесы Галиев И.Ш., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Россия Федерациясе Авыл хуҗалыгы министры Дмитрий Николаевич Патрушев белән очрашуы ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р., Мостафин А.Р.
ТР мәгариф оешмалары Ватанны яклаучы көненә багышланган тематик чаралар ТР Мәгариф министрлыгы Выборнов А.А.
Кызыл Байраклы Казан югары танк команда училищесының 100 еллыгына багышланган тантана. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша. Кызыл Байраклы Казан югары танк команда училищесы Галиев И.Ш., Габдерәшитов Б.Р.
15:00ТР Сәнәгать министрлыгы Чит илләрдә һәм Россия Федерациясе субъектларында Татарстан Республикасы вәкилләре белән видеоконференция режимында ТР Сәнәгать министрлыгы Насыйбуллин Н.Н.
16:00ТР Финанс министрлыгы Салым бурычлары мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә. ТР Финанс министрлыгы Гайнетдинов Р.В.
19:00Салих Сәйдәш ис. ДЗКЗ Штраус Вена Филармония оркестры концерты ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе