ТР оештыру чаралары тәртибе

2019 елның 19 гыйнвары, шимбә

Чара исеме
Җаваплы
министрлыклар һәм ведомстволардан Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппаратыннан
08:00ТРМК утырышлар залы (3 нче кат) Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановта киңәшмә Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
10:00Казан циркы «Манзара» спорт һәм музыка премиясе ТР Спорт министрлыгы «PIXEL» иҗат остаханәсе Шакирова Г.Р.
16:00«Татнефть Арена» БСС Хоккей йолдызлары атнасы Континенталь хоккей лигасы Шакирова Г.Р.
17:00Салих Сәйдәш ис. ДЗКЗ Татарстан Композиторлар берлегенә нигез салуга 80 ел тулу уңаеннан Нәҗип Җиһанов ис. «Мирас» IV татар музыкасы фестивале ТР Мәдәният министрлыгы Нигъмәтуллина Г.Р.
17:00

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Аппараты башкарма хакимият органнарының үзара хезмәттәшлеген координацияләү буенча Идарәсе